Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż mimo wielu starań świadczenie szerokich usług remontowych i wykończeniowych wymaga utrzymywania wykwalifikowanych pracowników z wielu dziedzin budowlanki, co w dzisiejszych realiach rynkowych jest zadaniem trudnym.
Skupiamy swoje działania na pracach dotyczących wykonywania wylewki mixokretem, posadzki żywiczne, tynków, elewacji oraz mikrocementu. Koncentracja naszych działań na pracach, w których mamy wysokie doświadczenie oraz dużą kadrę fachowców pozwoli na świadczenie profesjonalnych usług w szybkim terminie i z satysfakcją dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących wybranych elementów prac remontowo-budowlanych wykonywania wylewek, posadzek, tynków i elewacji.

Remont biura w weekendy

Najlepiej wyglądające biuro po pewnym czasie użytkowania przestaje cieszyć oczy pracowników i szefów. Użytkowane biuro kilka godzin dziennie po kilku latach wymaga przeprowadzenia remontu bądź odświeżenia. Wiemy, że remont biura to szczególnie odpowiedzialne zadanie.  Dzięki naszemu doświadczeniu w remontach i wykończeniach wnętrz, potrafimy znaleźć nowatorskie rozwiązania dla nietypowych problemów, które mogą wystąpić nawet podczas pozornie prostego remontu. Podejmujemy się zleceń remontu bura z dbałością i troską o komfort Klienta, konkurencyjne ceny oraz solidne wykonanie powierzonego remontu. Prace remontowe realizujemy w godzinach dogodnych dla Klienta. Naszym największym atutem są usługi na najwyższym poziomie w ustalonym terminie i według wcześniejszych oczekiwań klienta.

Remont biura w weekend
Remont biura w weekend

Remont biura w weekend jest bardzo często wybieraną formą remontu ze względu na ograniczenie wpływu remontu biura na funkcjonowanie firmy. Brak przerwy w działaniu firmy, wykonywanie prac remontowych po godzinach pracy biura lub w weekendy jest istotną przesłaną do wykonania remontu biura w weekend.

Remont biura w weekend
Remont biura w weekend

Weekendowe remonty biur

Przed rozpoczęciem remontu biura, remontowane pomieszczenie w biurze należy odpowiednio przygotować. Wyniesienie lub zabezpieczenie mebli i wszelkich akcesoriów na czas remontu. Zabezpieczenie folią malarską oraz specjalistycznymi taśmami.

Jakie prace remontowe możemy przeprowadzić w biurze w weekendy

  • wykonanie wylewki posadzki
  • mikrocement
  • wymieniamy w biurze wykładzinę
  • prowadzimy usługi malarskie i tapeciarskie
  • murowanie ścian działowych
  • możemy przearanżować układ pomieszczeń w biurze
  • wykonujemy zabudowy gipsowo-kartonowe

Szczegółowy zakres prac remontowych dostępny jest na stronie Zakres prac remontowych.

Prace remontowe, remonty biur, remonty mieszkań, wykończenia mieszkań, remonty elewacji, wykonanie ocieplenia budynku oraz wszelkie prace ogólno budowlane prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego jak i w następujących miejscowościach:

Ciechanów
Chotomów
Glinojeck
Legionowo
Łomianki
Maków Mazowiecki
Marki
Modlin
Nasielsk
Nowe Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Płock
Płońsk
Pułtusk
Przasnysz
Radzymin
Raciąż
Sierpc
Studzianki Nowe
Świercze
Warszawa
Włocławek
Wyszków
Ząbki