Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż mimo wielu starań świadczenie szerokich usług remontowych i wykończeniowych wymaga utrzymywania wykwalifikowanych pracowników z wielu dziedzin budowlanki, co w dzisiejszych realiach rynkowych jest zadaniem trudnym.
Skupiamy swoje działania na pracach dotyczących wykonywania wylewki mixokretem, posadzki żywiczne, tynków, elewacji oraz mikrocementu. Koncentracja naszych działań na pracach, w których mamy wysokie doświadczenie oraz dużą kadrę fachowców pozwoli na świadczenie profesjonalnych usług w szybkim terminie i z satysfakcją dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących wybranych elementów prac remontowo-budowlanych wykonywania wylewek, posadzek, tynków i elewacji.

Remont elewacji domu

Odpadający tynk, zawilgocone ściany czy zazielenienie elewacji są sygnałem na przeprowadzenie remontu elewacji. Elewacja domu jest jego wizytówką, dlatego bardzo ważne jest, aby była ładna i długo pozostawała świeża. Podczas prowadzenia remontu elewacji warto pomyśleć o ociepleniu budynku styropianem.

Remont elewacji domu
Remont elewacji domu

Remont elewacji dom

Wykonaliśmy pracę dotyczące ocieplenia domu steropianem z uwzględnieniem prac dotyczących ocieplenia, które były kiedyś rozpoczęte a nie zostały doprowadzone do końca. Najpierw dokonaliśmy obejrzenia elewacji i dokonania oceny uszkodzeń. Prace rozpoczęliśmy od dokładnego usunięcia wszystkich resztek odparzonego i luźnego tynku. Zostać mogą tylko te części, które dobrze trzymają się ściany – podłoże musi być mocne. Po ociepleniu domu jednorodzinnego styropianem rozpoczęliśmy prace dotyczące wykonania elewacji.

Remont elewacji poradnik

Przy planowaniu remontu elewacji proponujemy przemyśleć następujące porady:

  • powinniśmy rozważyć ocieplenie styropianem ściany zewnętrznej domu
  • naloty organiczne (glony, porosty, grzyby pleśniowe i mchy) najczęściej pokrywają ściany domu od strony północnej
  • warto stosować droższe tynki mineralne lub silikatowe o większej odporności na zazielenienie

Więcej informacji o wykonaniu elewacji znajdą Państwa na stronie www.posadzki-tynki.eu .

Prace remontowe, remonty mieszkań, wykończenia mieszkań, remonty elewacji, wykonanie ocieplenia budynku oraz wszelkie prace ogólno budowlane prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego jak i w następujących miejscowościach:

Ciechanów
Chotomów
Glinojeck
Legionowo
Łomianki
Maków Mazowiecki
Marki
Modlin
Nasielsk
Nowe Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Płock
Płońsk
Pułtusk
Przasnysz
Radzymin
Raciąż
Sierpc
Studzianki Nowe
Świercze
Warszawa
Włocławek
Wyszków
Ząbki