Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż mimo wielu starań świadczenie szerokich usług remontowych i wykończeniowych wymaga utrzymywania wykwalifikowanych pracowników z wielu dziedzin budowlanki, co w dzisiejszych realiach rynkowych jest zadaniem trudnym.
Skupiamy swoje działania na pracach dotyczących wykonywania wylewki mixokretem, posadzki żywiczne, tynków, elewacji oraz mikrocementu. Koncentracja naszych działań na pracach, w których mamy wysokie doświadczenie oraz dużą kadrę fachowców pozwoli na świadczenie profesjonalnych usług w szybkim terminie i z satysfakcją dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących wybranych elementów prac remontowo-budowlanych wykonywania wylewek, posadzek, tynków i elewacji.

Remont elewacji kamienicy

Fasada kamienic często jest zaniedbana, ma odpadający tynk, zawilgocone ściany i wymaga remontu. Zlecenie przez wspólnotę mieszkańców czy gminę przeprowadzenie remontu elewacji kamienicy cieszy mieszkańców z uwagi na efektowne i widoczne postępy prac i wprowadzone zmiany.

Elewacje kamienic często zachwycają swoimi kunsztownymi dekoracjami oraz niezwykłymi kompozycjami architektonicznymi. Prace z elewacją budynków obejmują w związku z tym ściany, cokoły, gzymsy oraz elementy sztukatorskie.

Remont elewacji kamienicy
Remont elewacji kamienicy

Remont elewacji kamienicy

Wykonaliśmy prace dotyczące położenia nowej elewacji w kamienicy. W ramach prowadzonych prac wykonane zostało uzupełnienie ubytków tynku, uzupełnienie spoin cementowych, wyszpachlowanie i malowanie.

Remont elewacji kamienicy
Remont elewacji kamienicy

Remont elewacji kamienicy cena

Koszt wykonania remontu elewacji kamienicy jest ustalany indywidualnie. Najwięcej podczas remontu elewacji kosztują elewacje, posiadające elementy zabytkowe oraz elementy dekoracyjne. W kamienicach gminnych koszt remontu elewacji ponosi głównie gmina. Na remont elewacji decydują się również te wspólnoty mieszkaniowe, w których jest co najmniej 40–50 lokali, gdzie jest w stanie zebrać się większa liczba właścicieli.

Remont elewacji kamienicy zakres prac

  • wykonanie zabiegów reparacji elewacji, w tym usunięcie starego tynku, jeżeli nie może być on pokryty nową warstwą
  • prowadzenie zabiegów czyszczenia zabrudzeń elewacji
  • uzupełnienie ubytków na ścianach zewnętrznych w tynkach
  • montaż nowych sztukaterii lub też uzupełnienie tych istniejących
  • malowanie elewacji zgodnie z przyjętymi założeniami

Więcej informacji o wykonaniu elewacji znajdą Państwa na stronie www.posadzki-tynki.eu .

Prace remontowe, remonty mieszkań, wykończenia mieszkań, remonty elewacji, wykonanie ocieplenia budynku oraz wszelkie prace ogólno budowlane prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego jak i w następujących miejscowościach:

Ciechanów
Chotomów
Glinojeck
Legionowo
Łomianki
Maków Mazowiecki
Marki
Modlin
Nasielsk
Nowe Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Płock
Płońsk
Pułtusk
Przasnysz
Radzymin
Raciąż
Sierpc
Studzianki Nowe
Świercze
Warszawa
Włocławek
Wyszków
Ząbki