Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż mimo wielu starań świadczenie szerokich usług remontowych i wykończeniowych wymaga utrzymywania wykwalifikowanych pracowników z wielu dziedzin budowlanki, co w dzisiejszych realiach rynkowych jest zadaniem trudnym.
Skupiamy swoje działania na pracach dotyczących wykonywania wylewki mixokretem, posadzki żywiczne, tynków, elewacji oraz mikrocementu. Koncentracja naszych działań na pracach, w których mamy wysokie doświadczenie oraz dużą kadrę fachowców pozwoli na świadczenie profesjonalnych usług w szybkim terminie i z satysfakcją dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących wybranych elementów prac remontowo-budowlanych wykonywania wylewek, posadzek, tynków i elewacji.

Remonty mieszkań Legionowo

Prowadzimy prace dotyczące remontu mieszkań, domów, biur oraz budynków użyteczności publicznej oraz prace dotyczące wykończenia mieszkań, domów oraz budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Legionowo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową obsługę remontową, jednak podejmujemy się także małych i nietypowych zleceń. Realizujemy usługi o różnej skali, od drobnych prac wykończeniowych po kompleksowe remonty mieszkań „pod klucz”. Nasi pracownicy posiadają wysokie kompetencje remontowo – budowlane i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu remontów, wykończeń oraz innych prac budowlanych.

remonty mieszkań Legionowo
remonty mieszkań Legionowo

Legionowo – zakres prac

  • malowanie (ścian, sufitów, okien, grzejników, rur, drzwi)
  • tapetowanie ścian i sufitów
  • wykonanie wylewek, posadzek, mikrocementu
  • gładź gipsowa – wygładzanie ścian i sufitów – sztablatur
  • położenie paneli, parkietu
  • układanie glazury, terakoty, gresu, mozaiki, marmuru, kamienia
  • zabudowy z płyt karton-gips
  • montaż drzwi wewnętrznych
  • remont łazienki, wyposażenia w armaturę sanitarną i biały montaż
  • wykonanie, przeróbki instalacji hydraulicznych i elektrycznych

Szczegółowy zakres prac remontowych dostępny jest na stronie Zakres prac remontowych.

Prace remontowe, remonty mieszkań, remonty biur, wykończenia mieszkań, remonty elewacji, wykonanie ocieplenia budynku oraz wszelkie prace remontowo – budowlane prowadzimy w mieście Legionowo oraz na terenie województwa mazowieckiego jak i w następujących miejscowościach:

Ciechanów
Chotomów
Glinojeck
Legionowo
Łomianki
Maków Mazowiecki
Marki
Modlin
Nasielsk
Nowe Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Płock
Płońsk
Pułtusk
Przasnysz
Radzymin
Raciąż
Sierpc
Studzianki Nowe
Świercze
Warszawa
Włocławek
Wyszków
Ząbki